ProfiLIGHT

Vyhľadať
Close this search box.

Najúspornejšie LED panely EkoLUX

Dátum: 04/2023

LED Panel do podhľadu je vynikajúcim riešením pre osvetlenie kancelárií a administratívnych priestorov. Vďaka svojej nízkej spotrebe energie a vysokému výkonu sa stáva ideálnym spôsobom, ako ušetriť na nákladoch za elektrinu. LED panel sa dodáva v rôznych veľkostiach a výkonnostiach, a to aj s možnosťou zvoliť si farebnú teplotu svetla. Mikroprizmatický difúzer rozptyľuje svetlo tak aby neoslňovalo ľudí pod ním, index UGR dosahuje <19.

Led panel rozobraty-04

Najväčšou výhodou našich LED panelov je ich vysoká efektivita, ktorá dosahuje až 170 lm/W. To znamená, že sú schopné poskytnúť vysoké množstvo svetla pri nízkej spotrebe energie. S tým súvisí aj ich úspornosť, ktorá je pre mnohých zákazníkov kľúčovým faktorom pri výbere osvetlenia. S našimi LED panelmi zaplatíte za rovnaké množstvo svetla v porovnaní s konkurenčnými LED panelmi o 37% menej. V prípade že vo svojich kanceláriách používate ešte staré svietidlá so žiarivkovými trubicami T8, úspora dosahuje až 65%.

Výpočet uvažuje 7,5 hodín svietenia za deň, 5x v týždni, 260x v roku. Cena za Wh 0,00022 €

Na naše LED panely dávame záruku 5 alebo 7 rokov, takže máte istotu že získate dlhotrvácne svietidlo aj pri pravidelnom používaní. Navyše, LED panel nezožltne ani pri dlhodobej prevádzke, čo je častým problémom pri lacných a neefektívnych svietidlách. Vďaka tomu sa LED panely stávajú ekonomicky výhodným riešením pre osvetlenie dlhodobo prevádzkovaných priestorov.

Montáž LED panelu do podhľadu je jednoduchá a rýchla. LED panely sú vyrobené z materiálov, ktoré sú farebne stále a odolné voči poškodeniu. Pre montáž LED panelu môžete využiť rôzne spôsoby, a to od prisadenej, cez závesnú až po zapustenú montáž. Každá z týchto metód je vhodná pre iný typ stropu.

Výber správneho LED panelu závisí od mnohých faktorov, ako je veľkosť miestnosti, požadované množstvo svetla a farebná teplota svetla. Ochotne Vám poradíme s návrhom osvetlenia, vypracujeme svetelno-technický prepočet aby priestory ktoré potrebujete osvetliť spĺňali aktuálne platné normy a vyhlášky.

Ak hľadáte najúspornejší a najefektívnejší LED panel na trhu, určite neváhajte a zvoľte si túto možnosť osvetlenia pre vašu kanceláriu alebo domácnosť. 

DSC_1437
DSC_1430

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov presne pre Váš projekt.