ProfiLIGHT

Vyhľadať
Close this search box.

Služby

sme pripravení pomôcť Vám

v oblasti osvetlenia

Radi Vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom v oblasti osvetlenia, núdzových svietidiel, inteligentného riadenia osvetlenia, úspory energií. S nami máte podporu od začiatku do konca.

WEB-znak-lava-polovica-seda
Návrhy osvetlenia a vizualizácia

Pripravíme Vám profesionálny návrh osvetlenia presne pre typ priestoru ktorý potrebujete osvetliť. Prihliadame na aktuálne platné normy a vyhlášky.

Výstupom z programu DIALUX sú 3D náhľady, DWG výkres s rozmiestnením svietidiel, ako aj kompletná správa o návrhu v PDF.

projektovanie
WEB-znak-prava-polovica-seda
Núdzové svietidlá

Na naše dlhoročné skúsenosti v oblasti núdzového osvetlenia priestorov sa môžete spoľahnúť.

Podľa výkresov pripravíme návrh rozmiestnenia presných typov núdzových svietidiel aby boli splnené požadované normy.

nudzove-svietidla
WEB-znak-lava-polovica-seda
CBS systémy

Sme jednou z prvých spoločností ktorá na slovenský trh priniesla riešenia centrálneho batériového systému - CBS. Máme za sebou množstvo náročných inštalácií v najrôznejších priestoroch.

Dokážeme pripraviť kompletný návrh núdzového osvetlenia s použitím CBS, projektantom poradíme s prípravou dokumentácie,  montážnikom poradíme so správnym zapojením, a nakoniec celý systém prídeme oživiť, nastaviť podľa priania zákazníka a otestovať.

O Váš centrálny batériový systém sa postárame aj po nainštalovaní, vykonávame pravidelné profilaktické prehliadky. Ponúkame tiež službu vzdialeného monitoringu CBS systémov čím môžete ušetriť poplatky za výjazd technika. 

centralne-bateriove-systemy
WEB-znak-prava-polovica-seda
Inteligentné osvetlenie

Inteligentné riadenie osvetlenia nás baví. Navrhneme, dodáme a nastavíme riadenie pre akékoľvek svietidlá, od jednoduchého ovládania cez Smartfón po komplexné riadenie celých výrobných hál s použitím svetelných a pohybových snímačov. 

S našimi riešeniami získate komfort ovládania svetiel, zjednodušenie a zníženie počtu ovládacích prvkov a v neposlednom rade dokážete ušetriť energie a finančné prostriedky. 

inteligentne-systemy
WEB-znak-lava-polovica-seda
Náladové osvetlenie

Z anglického Mood Light, osvetlenie ktoré pomáha dotvárať požadovanú atmosféru alebo zvýrazňuje rôzne architektonické prvky budov. 

Navrhneme dizajnové a doplnkové osvetlenie presne podľa Vašich predstáv. Farebné LED pásy, podsvietenie rámp a zabudované profily, špeciálne odolné svietidlá pre sauny, wellness. 

Tiež máme skúsenosti s inštaláciou hviezdneho a krištálového neba.

reflektory
WEB-znak-prava-polovica-seda
Pouličné a areálové osvetlenie

Zaoberáme sa vonkajším pouličným a areálovým osvetlením. Podľa požiadavky navrhneme svietidlá pre osvetlenie komunikácií, parkovísk, tunelov alebo cyklotrás. Naše produkty je možné vybaviť snímačmi osvetlenia a pohybu bez nutnosti inštalácie nadradeného riadiaceho systému. 

V miestach kde nemáte trvalé napájanie vieme ponúknuť autonómne svietidlá so zabudovaným solárnym panelom. 

exterierove-svietidla
WEB-znak-lava-polovica-seda
Osvetlenie športovísk

S nami svoj obľúbený šport uvidíte v novom svetle. Navrhneme svietidlá pre športové hracie plochy vonku alebo vnútri. Prihliadame na požadované normy pre kategórie športu ako tenis, futbal, hokej, plávanie. 

osvetlenie-sportovisk
WEB-znak-prava-polovica-seda
Veľkoobchod svietidiel

Dodáme Vám svietidlá podľa projektu, nájdeme lacnejšie alternatívy so zárukou splnenia parametrov pôvodne navrhnutého svietidla. 

Pre špeciálne projekty navrhneme a dodáme atypické svietidlá vyrobené na mieru presne podľa požiadaviek investora a zákazníka. 

interierove-svietidla
WEB-znak-lava-polovica-seda
Podpora pre projektantov

Uvedomujeme si že nikto nemôže byť odborník na všetko. Prenechajte Vaše starosti s osvetlením nám. Pomôžeme Vám s výberom, návrhom, rozložením a simuláciou klasického aj núdzového osvetlenia pre projekt na ktorom pracujete. 

projektant
WEB-znak-prava-polovica-seda
Úspora energií v osvetlení

Ceny energí neustále rastú. Máme riešenia s ktorými ušetríte na prevádzke osvetlenia značné sumy a zároveň zlepšíte pracovné podmienky pre svojich zamestnancov. 

Ak potrebujete mať v rukách argumenty pre investora, vypracujeme Vám prepočet návratnosti investície modernizácie osvetlenia. 

uspora-energii

Referencie

Premeníme Vaše starosti s návrhom a oživením osvetlenia na úspešne dokončený projekt. Máte našu podporu počas celého života projektu.